Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,9% sub estimat
Proiectare si executie de lucrari in cadrul proiectului "Modernizare drumuri comunale in comuna Nusfalau, judetul Salaj"
- Număr anunț
- SCN1066612
- Autoritate contractantă
- Comuna Nusfalau (CUI 4291921)
- Furnizor / câștigător
- RIPOSTA TRANS S.R.L. (CUI 10149426)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.704.218 RON
- Valoare atribuită
- 6.306.807,55 RON 5,9% sub estimat
- Data publicării
- 10.04.2020 16:11
- Anunț de atribuire
- SCNA1042664
- Termen limită
- 11.05.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1081627
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
RIPOSTA TRANS S.R.L. CUI RO10149426
Asociați 1
GG TEHNIC PROIECT SRL CUI 35223897
Terți susținători 1
IULIA BOSS SRL CUI RO 6783467
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
ŞTEŢ AGREGATE SRL CUI RO 33682303
Asociați 2
DRUMURI SI PODURI SALAJ S.R.L. CUI RO 10923364
PROIECT-CONSTRUCT REGIUNEA TRANSILVANIA SRL CUI RO23719545
Subcontractanți 1
PROIECTANTUL SRL CUI 14475085
Valoare atribuită
6.306.807,55 RON
din 6.704.218 RON estimat
5,9%
Adjudecat la 94,1% din estimat · economie 397.410,45 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.