Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
„Verificarea si reglarea dispozitivelor de siguranta la instalatiile mecanice sub presiune (IMSP)” - pentru S.E. Craiova II si S.E. Isalnita.
- Număr anunț
- SCN1066599
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- METROINSTAL SRL (CUI 28042332)
- Cod CPV
- 71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.869,88 RON
- Valoare atribuită
- 12.834 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 10.04.2020 14:33
- Anunț de atribuire
- SCNA1038331
- Termen limită
- 30.04.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1081796
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
METROINSTAL SRL CUI 28042332
Valoare atribuită
12.834 RON
din 12.869,88 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 35,88 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.