Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 43,1% sub estimat
Verificare, reparare si incarcare stingatoare de incendiu din subunitatile SRTFC Iasi
- Număr anunț
- SCN1066580
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- ANGELS SRL (CUI 1965549)
- Cod CPV
- 50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.569,04 RON
- Valoare atribuită
- 13.982,64 RON 43,1% sub estimat
- Data publicării
- 10.04.2020 11:59
- Anunț de atribuire
- SCNA1038496
- Termen limită
- 22.04.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1081664
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANGELS SRL CUI RO 1965549
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
IASISTING GRUP SRL CUI 28957564
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
FIRE & RESCUE SERVICES SRL CUI RO26980200
Valoare atribuită
13.982,64 RON
din 24.569,04 RON estimat
43,1%
Adjudecat la 56,9% din estimat · economie 10.586,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.