Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hard Disk desktop WD Caviar Blue, 1TB, 7200 RPM, SATA 3, 64MB, WD10EZEX

Număr anunț
DA29006015
Autoritate contractantă
Colegiul National "Mihai Viteazul (CUI 4266286)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.864.518 RON
Data publicării
13.10.2021 00:00
Data finalizării
14.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.864.518 RON