Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop MSI GF65 Thin 10SDR-1235XRO, 15.6" FHD (1920*1080), 144Hz 45%NTSC IPS-Level, Intel Comet lak

Număr anunț
DA28997353
Autoritate contractantă
Comuna Ocolis (CUI 4561910)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
2.769.214 RON
Data publicării
13.10.2021 00:00
Data finalizării
14.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.769.214 RON