Ofertă acceptată Cumpărare directă

Blender Tefal BlendForce 2 BL420838, 600 W, 1.25 l, 2 viteze

Număr anunț
DA28994296
Autoritate contractantă
PENITENCIAR SPITAL DEJ (CUI 9709368)
Cod CPV
39711200-1 · Dispozitive de preparare a alimentelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.698.631 RON
Data publicării
13.10.2021 00:00
Data finalizării
14.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.698.631 RON