Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aspenter 75mg x 28cpr film gastrorez / ACIDUM ACETYLSALICYLICUM; Arixtra 2.5mg/0.5ml sol inj x 10ser

Număr anunț
DA29004815
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE BRASOV (CUI 4384273)
Cod CPV
33621100-0 · Antitrombotice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.567.900 RON
Data publicării
13.10.2021 00:00
Data finalizării
14.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.567.900 RON