Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masurarea/verificarea prizelor de pamant - impamantarea cladirilor cf nota 47841/06.10.2021

Număr anunț
DA28995585
Autoritate contractantă
Comuna Selimbar (CUI 4406045)
Cod CPV
31214120-6 · Intrerupator de impamantare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.239.963 RON
Data publicării
13.10.2021 00:00
Data finalizării
14.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.239.963 RON