Atribuită Cumpărare directă

MATERIALE PENTRU REPARATII COSURI GUNOI IN PIATA CENTRALA

Număr anunț
DA35762539
Autoritate contractantă
Serviciul public pentru administrarea pietelor, oborului si cimitirelor aflate in proprietatea municipiului Botosani (CUI 43330711)
Furnizor / câștigător
EXPERT MESERIAŞUL SRL (CUI 32884258)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
533,62 RON
Data publicării
21.05.2024 13:51
Data finalizării
22.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

533,62 RON