Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE DE CONSTRUCȚII:scandura molid 20/4m (50 buc) 1mcx1428.571=1428.571 ciment 40x21.0084=840.3

Număr anunț
DA29002069
Autoritate contractantă
COMUNA VOINEASA (CUI 4395078)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.203.150 RON
Data publicării
13.10.2021 00:00
Data finalizării
14.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.203.150 RON