Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 82,9% sub estimat

Revizii tehnice periodice, reparatii planificate, accidentale pentru: Echipamentele de ingrosare , deshidratare si evacuare namol precum si instalatiile de preparare si dozare polimeri , instalatiile mecanice , electrice , de automatizare si hidraulice aferente , cat si achizitie piese de schimb

Număr anunț
CN1001209
Autoritate contractantă
Compania APA Brasov (CUI 1096128)
Furnizor / câștigător
CEFAIN CONSTRUCT SRL (CUI 24721160)
Cod CPV
45259100-8 · Reparare si intretinere a statiilor de epurare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.881.799,55 RON
Valoare atribuită
833.839,35 RON 82,9% sub estimat
Data publicării
17.06.2018 01:41
Anunț de atribuire
CAN1006115
Termen limită
23.07.2018 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 114-260245
Documentație de atribuire
DF1008369

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Adjudecat: 833.839,35 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Echipamente de ingrosare , deshidratare si evacuare namol prec… EDWARDS INTERNATIONAL GROUP 2 contracte 352.560 RON
EDWARDS INTERNATIONAL GROUP · contract S20181009 · 12.10.2018
EDWARDS INTERNATIONAL GROUP · contract S20190204 · 06.02.2019 352.560 RON
2 Echipamente de ingrosare , deshidratare si evacuare namol prec… SC CEFAIN CONSTRUCT SRL
8 Echipamente de ingrosare , deshidratare si evacuare namol prec… SC CEFAIN CONSTRUCT SRL 481.279,35 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

833.839,35 RON

din 4.881.799,55 RON estimat 82,9%

Adjudecat la 17,1% din estimat · economie 4.047.960,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.