Atribuită Cumpărare directă

FASA (fesi) tifon 10m/10cm - 48±4g/mp - , FASA (fesi) tifon 10m/15cm - 48±4g/mp -

Număr anunț
DA35764591
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL GHEORGHENI (CUI 4367370)
Furnizor / câștigător
SANROTEX TRADING SRL (CUI 32163740)
Cod CPV
33141113-4 · Bandaje (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.895 RON
Data publicării
21.05.2024 13:51
Data finalizării
22.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.895 RON