Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE REPARATII ACOPERIS SALA DE SPORT.

Număr anunț
DA28927984
Autoritate contractantă
Comuna Foieni (CUI 3896828)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.589.096 RON
Data publicării
05.10.2021 00:00
Data finalizării
14.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.589.096 RON