Ofertă acceptată Cumpărare directă

Elaborare Studiu de Fezabilitate

Număr anunț
DA29006845
Autoritate contractantă
COMUNA MIRASLAU (CUI 4562214)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2 RON
Valoare atribuită
20.713.580 RON
Data publicării
13.10.2021 00:00
Data finalizării
14.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.713.580 RON

din 2 RON estimat