Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare pară duș, cromată, înălțime 200 mm. și pipe pentru baterie chiuvetă.

Număr anunț
DA29010931
Autoritate contractantă
Scoala de Agenti de Politie '' VASILE LASCAR'' Campina (CUI 2845206)
Cod CPV
44115210-4 · Materiale pentru instalatii de apa si canalizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.290.794 RON
Data publicării
14.10.2021 00:00
Data finalizării
15.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.290.794 RON