Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,8% sub estimat
Actualizarea Planului Urbanistic General al Municipiului Zalau si Regulamentul Local de Urbanism aferent acestuia
- Număr anunț
- SCN1004767
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI ZALAU (CUI 4291786)
- Furnizor / câștigător
- URBAN - TEAM SRL (CUI 16020748)
- Cod CPV
- 71410000-5 · Servicii de urbanism (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 336.134,50 RON
- Valoare atribuită
- 330.000 RON 1,8% sub estimat
- Data publicării
- 18.06.2018 17:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1003696
- Termen limită
- 04.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1010850
Documente
Documentația de atribuire
- 4. Formulare PUG.doc.p7s
- 5.Popunere Contract servicii PUG.pdf.p7s
- 7. Caiet de sarcini PUG Zalau.pdf.p7s
- 8. Certificat de urbanism.pdf.p7s
- 9. Raport informare ETPAPA PREGATITOARE.pdf.p7s
- FisaDate_DF1010850.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
URBAN - TEAM SRL CUI 16020748
Valoare atribuită
330.000 RON
din 336.134,50 RON estimat
1,8%
Adjudecat la 98,2% din estimat · economie 6.134,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.