Atribuită Cumpărare directă

Prosoape hartie derulare centrala Tork 120155, 300 m, 1 str, Manusi nitril

Număr anunț
DA35763636
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Cronici Schitu Greci (CUI 5009418)
Furnizor / câștigător
DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
Cod CPV
33771000-5 · Articole igienico-sanitare din hartie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
810,40 RON
Data publicării
21.05.2024 13:51
Data finalizării
22.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

810,40 RON