Ofertă acceptată Cumpărare directă

Folie folii file de protectie documente A4 din plastic pvc pp 50 microni 100 bucati set NOKI

Număr anunț
DA29017700
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE EVIDENTA PERSOANELOR NEAMT (CUI 17474394)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.310.679 RON
Data publicării
14.10.2021 00:00
Data finalizării
15.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.310.679 RON