Atribuită Cumpărare directă

Folie folii laminat laminare plastifiat plastifiere A4 100 microni TPPS 100 coli / top

Număr anunț
DA35763721
Autoritate contractantă
ORASUL FILIASI (CUI 4553372)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
42994220-8 · Accesorii pentru laminare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
105,86 RON
Data publicării
21.05.2024 13:51
Data finalizării
22.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

105,86 RON