Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 99,6% sub estimat
Servicii de transport aerian internaţional ocazional de pasageri
- Număr anunț
- SCN1004634
- Autoritate contractantă
- Agentia Nationala Antidrog (CUI 28652497)
- Furnizor / câștigător
- TRAVEL TIME D&R SRL (CUI 17926970)
- Cod CPV
- 60420000-8 · Servicii de transport aerian ocazional (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 400.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.629,27 RON 99,6% sub estimat
- Data publicării
- 18.06.2018 16:46
- Anunț de atribuire
- SCNA1006238
- Termen limită
- 02.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1010631
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini AC sv. transport aerian-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1010631.pdf
- FORMULARE SI MODELE-semnat.pdf.p7s
- MODEL ACORD_CADRU-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TRAVEL TIME D&R SRL CUI 17926970
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
EXIMTUR SRL CUI RO 3553943
Oferta 3
Individuala
Ofertant
OLIMPIC INTERNATIONAL TURISM SRL CUI RO 6519768
Valoare atribuită
1.629,27 RON
din 400.000 RON estimat
99,6%
Adjudecat la 0,4% din estimat · economie 398.370,73 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.