Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 53,2% sub estimat
Servicii de intocmire Proiect tehnic, detalii de executie, Caiete de sarcini si asistenta tehnica din partea proiectantului pentru obiectivul de investitii: “Reabilitare si modernizarea unor strazi in orasul Cernavoda, judetul Constanta” – modernizarea/reabilitarea strazilor CALARASI, CAZARMII, ENERGIEI si SAINT SEBASTIEN SUR LOIRE
- Număr anunț
- SCN1004556
- Autoritate contractantă
- ORASUL CERNAVODA (CUI 4304568)
- Furnizor / câștigător
- ACVI - STAR CONSTRUCT SRL (CUI 29369864)
- Cod CPV
- 71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 98.786,94 RON
- Valoare atribuită
- 46.214,55 RON 53,2% sub estimat
- Data publicării
- 18.06.2018 16:30
- Anunț de atribuire
- SCNA1003479
- Termen limită
- 29.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1010487
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Cernavoda Strazi.dwg.p7s
- Cernavoda Strazi.dxf.p7s
- CONTRACT DE ACHIZITIE PUBLICA DE SERVICII PROIECTARE.docx.p7s
- Expertiza.pdf.p7s
- FisaDate_DF1010487.pdf
- Formulare.doc.p7s
- Parte Desenata.pdf.p7s
- Parte scrisa+Deviz 1.pdf.p7s
- Studiu Geo.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 12 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ACVI - STAR CONSTRUCT SRL CUI 29369864
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
ACVI - STAR CONSTRUCT SRL CUI 29369864
Oferta 3
Individuala
Ofertant
DRUM POD INVEST SRL CUI 16548086
Valoare atribuită
46.214,55 RON
din 98.786,94 RON estimat
53,2%
Adjudecat la 46,8% din estimat · economie 52.572,39 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.