Ofertă acceptată Cumpărare directă

Foi foaie parcurs transport PERSOANE A4 100 file fara coperta model standard TIPO

Număr anunț
DA29016711
Autoritate contractantă
CENTRUL DE CULTURA "AUGUSTIN BENA" ALBA (CUI 22474900)
Cod CPV
22800000-8 · Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.310.679 RON
Data publicării
14.10.2021 00:00
Data finalizării
15.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.310.679 RON