Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 22,9% sub estimat

Extindere retele de distributie a energiei electrice in localitatea Bistrita, str. Freziei, Tarpiului, jud. Bistrita Nasaud

Număr anunț
CN1003357
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
Furnizor / câștigător
ELECTRO-URSA SERVCOM SRL (CUI 7782958)
Cod CPV
45231400-9 · Lucrari de constructii de linii electrice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
288.731,87 RON
Valoare atribuită
222.546,61 RON 22,9% sub estimat
Data publicării
16.08.2018 09:25
Anunț de atribuire
CAN1006118
Termen limită
20.09.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1019927

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant
GEVOLT ELECTRIC SRL CUI RO30540967

Valoare atribuită

222.546,61 RON

din 288.731,87 RON estimat 22,9%

Adjudecat la 77,1% din estimat · economie 66.185,26 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.