Atribuită Cumpărare directă

“Construire podeț de acces peste pârâul Valea Lupului (“La Tufeanu”), sat Dobriceni

Număr anunț
DA35757448
Autoritate contractantă
Comuna Stoenesti (CUI 2541860)
Furnizor / câștigător
THINK BLU SOLUTION S.R.L. (CUI 40197719)
Cod CPV
45221220-0 · Podete (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.000 RON
Data publicării
21.05.2024 13:51
Data finalizării
22.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.000 RON