Ofertă acceptată Cumpărare directă

Analiza Apa uzata UAT Comuna Corni

Număr anunț
DA29013073
Autoritate contractantă
COMUNA CORNI (CONSILIUL LOCAL COMUNA CORNI GALATI) (CUI 3437175)
Cod CPV
71900000-7 · Servicii de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.779.193 RON
Data publicării
14.10.2021 00:00
Data finalizării
15.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.779.193 RON