Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctionala Epson L6170 Inkjet, CISS, Color, Format A4, Duplex, Retea, Wi-Fi si Multifunction

Număr anunț
DA29018694
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 133 (CUI 4283899)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.163.574 RON
Data publicării
14.10.2021 00:00
Data finalizării
15.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.163.574 RON