Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 18,2% sub estimat
Contract lucrari "Modernizare strazi comuna Rimnicelu - etapa a 2-a
- Număr anunț
- SCN1004769
- Autoritate contractantă
- COMUNA RIMNICELU (CUI 4721255)
- Furnizor / câștigător
- ANVISOR TRANS SRL (CUI 16030245)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.164.229,77 RON
- Valoare atribuită
- 4.224.796,21 RON 18,2% sub estimat
- Data publicării
- 18.06.2018 14:44
- Anunț de atribuire
- SCNA1003930
- Termen limită
- 09.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1010663
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1010663.pdf
- Model contract lucrari.doc.p7s
- Modele de formulare.doc.p7s
- Piese scrise SEAP.rar.p7s
- piz001simpiz002semnateelectronic.zip
- Planse 1.pdf.p7s
- Planse 2.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ANVISOR TRANS SRL CUI RO 16030245
Oferta 2
Individuala
Ofertant
PROMOTAS SRL CUI RO 12912884
Oferta 3
Individuala
Ofertant
CRICONS SRL CUI RO 14972700
Valoare atribuită
4.224.796,21 RON
din 5.164.229,77 RON estimat
18,2%
Adjudecat la 81,8% din estimat · economie 939.433,56 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.