Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,4% sub estimat

servicii de tiparire publicatie- Catalogul expozitiei "Aurul si argintul antic al Romaniei"

Număr anunț
SCN1004754
Autoritate contractantă
Muzeul National de Istorie a Romaniei (CUI 4192952)
Furnizor / câștigător
CONPHYS S.A. (CUI 1471510)
Cod CPV
79800000-2 · Servicii tipografice si servicii conexe (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
95.238,10 RON
Valoare atribuită
93.900 RON 1,4% sub estimat
Data publicării
18.06.2018 13:49
Anunț de atribuire
SCNA1001725
Termen limită
29.06.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1011219

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
CONPHYS S.A. CUI RO 1471510
Oferta 2 Individuala
Ofertant
MAGIC PRINT SRL CUI RO 8403882
Oferta 3 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

93.900 RON

din 95.238,10 RON estimat 1,4%

Adjudecat la 98,6% din estimat · economie 1.338,10 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.