Atribuită Anunț de participare

Acord cadru legume de sezon si ficat de pasare

Număr anunț
SCN1004720
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI (CUI 4701312)
Furnizor / câștigător
STEDYAN COM SRL (CUI 15779023)
Cod CPV
03221000-6 · Legume (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
208.404 RON
Data publicării
18.06.2018 12:15
Anunț de atribuire
SCNA1001849
Termen limită
04.07.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1011189

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (12)

Estimat: 208.404 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Ardei gras 38.880 RON
2 Rosii 30.000 RON
3 Castraveti 12.000 RON
4 Dovlecei 12.000 RON PFA AMARIEI G. PETRU
5 Ardei kapia 3.570 RON
6 Gogosari 3.570 RON STEDYAN COM S.R.L.
7 Gogonele 2.400 RON
8 Hrean 144 RON
9 Usturoi 180 RON
10 Marar uscat 60 RON
11 Ficatei de pasare 96.000 RON Anulat
12 Salata verde 9.600 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
PFA AMARIEI G. PETRU CUI RO23455761

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.