Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructii (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,6% sub estimat
Servicii de reparare şi de întreţinere a instalaţiilor electrice de construcţii – 2 persoane
- Număr anunț
- SCN1004709
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Romaniei (CUI 4192952)
- Furnizor / câștigător
- LPV SERVICE CONSULT SRL (CUI 24812099)
- Cod CPV
- 50711000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 87.605 RON
- Valoare atribuită
- 77.400 RON 11,6% sub estimat
- Data publicării
- 18.06.2018 11:34
- Anunț de atribuire
- SCNA1001172
- Termen limită
- 29.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1011211
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI SERVICII ELECTRICIENI.pdf.p7s
- Contract servicii electricieni.pdf.p7s
- FisaDate_DF1011211.pdf
- FORMULARE electricieni .pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
LPV SERVICE CONSULT SRL CUI 24812099
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ROMTEST ELECTRONIC SRL CUI RO 403283
Valoare atribuită
77.400 RON
din 87.605 RON estimat
11,6%
Adjudecat la 88,4% din estimat · economie 10.205 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.