Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de medicina muncii pentru cadre didactice

Număr anunț
DA29014338
Autoritate contractantă
Liceul Teologic Ortodox Sfântul Antim Ivireanul (CUI 39759180)
Cod CPV
85000000-9 · Servicii de sanatate si servicii de asistenta sociala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.677.412 RON
Data publicării
14.10.2021 00:00
Data finalizării
18.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.677.412 RON