Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de pregatire a terenului in vederea amenajarii - acces 2 la Scoala generala nr.2 - 240mp

Număr anunț
DA29022445
Autoritate contractantă
COMUNA MIHAIL KOGALNICEANU (CUI 4515328)
Cod CPV
45236230-1 · Lucrari de nivelare a gradinilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
41.636.472 RON
Data publicării
15.10.2021 00:00
Data finalizării
18.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.636.472 RON