Ofertă acceptată Cumpărare directă

DTAC+Pth Construire spatiu de agrement, parcare si imprejmuire teren in com.Dumbraveni,jud.Suceava

Număr anunț
DA29022683
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
Cod CPV
71000000-8 · Servicii de arhitectura, de constructii, de inginerie si de inspectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
19.333.529 RON
Data publicării
15.10.2021 00:00
Data finalizării
18.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.333.529 RON