Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dezinfectant lichid pentru maini și tegumente pe bază de alcool Klintensiv Alchosept 5000ml 5litri

Număr anunț
DA29007826
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU RESURSE MINERALE (CUI 4192790)
Cod CPV
33741300-9 · Dezinfectant pentru maini (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.370.727 RON
Data publicării
14.10.2021 00:00
Data finalizării
18.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.370.727 RON