Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dezumidificator de aer CONCEPT OV2000, 20l/zi, 420W, alb

Număr anunț
DA29010907
Autoritate contractantă
Direcția Generală de Administrare Monumente și Promovare Turistică a Județului Hunedoara (CUI 43822048)
Cod CPV
42113161-0 · Deumidificatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.864.518 RON
Data publicării
14.10.2021 00:00
Data finalizării
18.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.864.518 RON