Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 86,3% sub estimat
FURNIZARE IMPRIMATE NEFALSIFICABILE CONSTAND IN LOZURI INSTANT RAZUIBILE
- Număr anunț
- CN1020332
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA LOTERIA ROMÂNA S.A. (CUI RO12397185)
- Furnizor / câștigător
- EAGLE PRESS PRIVATE LIMITED (CUI 33861200915)
- Cod CPV
- 22450000-9 · Imprimate nefalsificabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.475.353,60 RON
- Valoare atribuită
- 611.000 RON 86,3% sub estimat
- Data publicării
- 10.04.2020 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1042061
- Termen limită
- 15.05.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 072-170882
- Documentație de atribuire
- DF1081692
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EAGLE PRESS PRIVATE LIMITED CUI 33861200915
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DEMAX DPI CUI BG175206054
Valoare atribuită
611.000 RON
din 4.475.353,60 RON estimat
86,3%
Adjudecat la 13,7% din estimat · economie 3.864.353,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.