Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus toner imprimanta HP LaserJet P1102

Număr anunț
DA29018233
Autoritate contractantă
Casa Judeteana de Asigurari de Sanatate Timis (CUI 2483580)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.837.692 RON
Data publicării
14.10.2021 00:00
Data finalizării
18.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.837.692 RON