Ofertă acceptată Cumpărare directă

SanDisk Extreme SDHC 32GB 90MB/s. 600 X, U3, V30 - video speed class, 4K UHD NUMAR DE REFERINTA: 125

Număr anunț
DA29027682
Autoritate contractantă
Institutul de Antropologie "Francisc I. Rainer (CUI 4420597)
Cod CPV
38650000-6 · Echipament fotografic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
64 RON
Valoare atribuită
14.080.808 RON
Data publicării
15.10.2021 00:00
Data finalizării
18.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.080.808 RON

din 64 RON estimat