Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de revizie tehnica instalatie gaze naturale si verificare cos de fum

Număr anunț
DA29012272
Autoritate contractantă
Centrul National de Arta "Tinerimea Romana (CUI 4265906)
Cod CPV
71315400-3 · Servicii de inspectare si verificare a constructiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1 RON
Valoare atribuită
34.774.030 RON
Data publicării
14.10.2021 00:00
Data finalizării
18.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.774.030 RON

din 1 RON estimat