Atribuită Cumpărare directă

Bilet avion TSR-OTP-TSR

Număr anunț
DA35758297
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE - DEZVOLTARE IN SUDURA SI INCERCARI DE MATERIALE - ISIM (CUI 3041226)
Furnizor / câștigător
MENZIES AVIATION ( ROMANIA ) SA (CUI 9225937)
Cod CPV
60400000-2 · Servicii de transport aerian (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.919,05 RON
Data publicării
21.05.2024 13:51
Data finalizării
22.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.919,05 RON