Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLACARE CU RIGIPS PERETI SI TAVANE

Număr anunț
DA29024103
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Anghel Saligny (CUI 3126586)
Cod CPV
45421146-9 · Lucrari de instalare de plafoane suspendate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.136.788 RON
Data publicării
15.10.2021 00:00
Data finalizării
18.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.136.788 RON