Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de tiparire livrare revista ASTRA.Supliment.Literatura, arte si idei. ADV1242635/30.09.2021
- Număr anunț
- DA29038543
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA JUDETEANA GEORGE BARITIU BRASOV (CUI 4443159)
- Cod CPV
- 79824000-6 · Servicii de tiparire si de distributie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 33.632.135 RON
- Data publicării
- 18.10.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.10.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.