Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,1% sub estimat
,, Servicii de elaborare PT pentru Reabilitare ,modernizare si dotare Cinematograf Dacia -Hateg"
- Număr anunț
- SCN1004999
- Autoritate contractantă
- ORASUL HATEG (CUI 5453878)
- Furnizor / câștigător
- PROCAD BUSINESS SRL (CUI 27339670)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 54.608,24 RON
- Valoare atribuită
- 54.000 RON 1,1% sub estimat
- Data publicării
- 19.06.2018 16:46
- Anunț de atribuire
- SCNA1001891
- Termen limită
- 03.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1011518
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- DALI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1011518.pdf
- FORMULARE.docx.p7s
- Model contract.docx.p7s
- PLANSE 1.zip.p7s
- PLANSE 2.zip.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PROCAD BUSINESS SRL CUI 27339670
Valoare atribuită
54.000 RON
din 54.608,24 RON estimat
1,1%
Adjudecat la 98,9% din estimat · economie 608,24 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.