Atribuită Cumpărare directă

Maleat de ergometrina 0,2mg/ml x 5f/ml / ERGOMETRINUM

Număr anunț
DA35757827
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC TARGU BUJOR (CUI 3346913)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33641200-7 · Alte medicamente pentru ginecologie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
646,40 RON
Data publicării
21.05.2024 13:51
Data finalizării
22.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

646,40 RON