Atribuită Cumpărare directă

Erdomed 175 mg / 5 ml x 1 flac. x 50 g pulb. pt. susp. orala x 100 ml / ERDOSTEINUM

Număr anunț
DA35759614
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC TARGU BUJOR (CUI 3346913)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
467,25 RON
Data publicării
21.05.2024 13:51
Data finalizării
22.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

467,25 RON