Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE PIETRUIRE STRAZI IN LOCALITATEA SACOSU MARE – CONTINUARE, COM. DAROVA, JUD. TIMIS

Număr anunț
DA29018445
Autoritate contractantă
Comuna Darova (CUI 4483820)
Cod CPV
45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
7.604.365 RON
Data publicării
14.10.2021 00:00
Data finalizării
18.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.604.365 RON