Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet echipamente de protectie

Număr anunț
DA29028342
Autoritate contractantă
COMUNA BELTIUG (CONSILIUL LOCAL BELTIUG) (CUI 3896534)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.821.551 RON
Data publicării
15.10.2021 00:00
Data finalizării
19.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.821.551 RON