Ofertă acceptată Cumpărare directă

BUTUC 70 MEDOS INEGAL ALUM

Număr anunț
DA29041217
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic „Eremia Grigorescu” Tg. Bujor (CUI 4577576)
Cod CPV
44316510-6 · Feronerie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
28.419.867 RON
Data publicării
18.10.2021 00:00
Data finalizării
19.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.419.867 RON