Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 75,3% sub estimat
Acord cadru de furnizare materiale consumabile si papetarie
- Număr anunț
- SCN1004658
- Autoritate contractantă
- Fundatia Centrul de Resurse pentru Comunitatile de Romi (CUI 12550253)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 64.103,40 RON
- Valoare atribuită
- 15.832,84 RON 75,3% sub estimat
- Data publicării
- 19.06.2018 15:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1004720
- Termen limită
- 02.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1010452
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini consumabile.pdf.p7s
- FisaDate_DF1010452.pdf
- Formulare consumabile.doc.p7s
- Model acord cadru si contract subsecvent consumabile.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DNS BIROTICA SRL CUI RO 16310679
Oferta 2
Individuala
Ofertant
LECOM BIROTICA ARDEAL SRL CUI RO 11040604
Oferta 3
Individuala
Ofertant
SUPREMOFFICE SRL CUI RO 15241139
Valoare atribuită
15.832,84 RON
din 64.103,40 RON estimat
75,3%
Adjudecat la 24,7% din estimat · economie 48.270,56 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.