Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii verificare tehnica faza DALI ,,Amenajare drumuri de exploatare agricola in Com. Urechesti”

Număr anunț
DA29032472
Autoritate contractantă
COMUNA URECHESTI (CONSILIUL LOCAL URECHESTI) (CUI 4352700)
Cod CPV
71300000-1 · Servicii de inginerie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
2.057.658 RON
Data publicării
18.10.2021 00:00
Data finalizării
19.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.057.658 RON